Pokročilý asistent řízení

Zaměřte se na svou práci v plné bezpečnosti. Služba ADAS snižuje riziko nehod na dálnicích a rušných ulicích města, pomáhá vám v obtížných situacích a odvádí stres v silném provozu - ve prospěch pohodlí na palubě.

Pokročilý systém nouzové brzdy City Brake Pro

AEBS a City Brake PRO pomáhají udržet vaši bezpečnost při zjištění potenciální kolize a autonomním brzděním. V rušném provozu vám pomůžou vyhnout se i kolizím rychlostí až 5 km/h.

Queue Assist pomůže ve špičce

V dopravní špičce můžete aktivovat funkci Queue Assist jednoduchým stisknutím tlačítka. Stres v dopravní zácpě, které se bohužel často nevyhnete, bude minulostí!

Adaptativní Cruise Control

Automatické nastavení rychlosti pro udržení bezpečné vzdálenosti od vozidla vpředu. Další důležitý krok k bezpečnosti v náročném provozu.

Aktivní asistent jízdních pruhů

Zůstaňte ve svém jízdním pruhu se systémem Proactive Lane Keeping Assist, který vás jemně nasměruje zpět do středu jízdního pruhu, pokud nechtěně nebo kvůli nepozornosti vyjedete ven.

Crosswind Assist silnější než vítr

Citlivé snímače aktivují brzdy na straně vozidla zasažené silným bočním větrem. Zajišťují jeho stabilitu a především bezpečnost.

Intuitivní Hill Descent & Traction Plus

Systém Hill Descent Control (HDC) udržuje stabilní rychlost na dlouhých svazích a systém Traction Plus pomáhá v situacích s nízkou přilnavostí jako například štěrk nebo hlína.